jsme arscom

Podklady po internetu

TECHNICKÁ PODPORA/SERVIS

Firma ARSCOM s.r.o. se svým zákazníkům snaží poskytovat komplexní nabídku , ale také co se týká doprovodných služeb jako je servis nebo technická podpora,validace.
Technická podpora je jednou z nejexponovanějších částí komplexních služeb poskytovaných firmou ARSCOM s.r.o. Svým zákazníkům se tak ARSCOM s.r.o. snaží nabízet služby na vysoké odborné i lidské úrovni s maximální snahou vyřešit nastalé potíže co nejrychleji a nejefektivněji ku prospěchu zákazníka. S uspokojením můžeme konstatovat, že ve většině případů se to s úspěchem daří.

Možnosti servisních zásahů:

 

-Záruční i pozáruční servis zařízení se standardně provádí v naší firmě na adrese: ARSCOM s.r.o.,Rudolfa Chorého 416/4,783 01 Olomouc

E-mail: info@arscom.cz, mobil:777146946

 

 –

Zařízení na servis lze poslat dopravní službou nebo dovézt osobně.

 

-Záruční i pozáruční servis zařízení lze po objednání na E-mail na adrese info@arscom.cz provést i u zákazníka s tím, že zákazník hradí náklady spojené s cestou technika na místo zásahu dle platného Ceníku servisních prací.

ZAKÁZKOVÝ POTISK

Pokud nepotřebujete tisknout velké množství etiket nepotřebujete mít vlastní tiskárnu,nabízíme vám potisk etiket jako službu.

Můžete u nás objednat potisk samolepicích etiket.Potištěné etikety jsou potištěné pomocí termotransferové tikskárny mohou obsahovat různé číselné řady,čárové kódy,loga,barevné doplňky ,stejné nebo měnící se hodnoty potisku.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pomocí formuláře vlevo nebo telefonicky na čísle +420 777146946. Připravíme pro vás informace o možnostech tisku a vypracuje cenovou nabídku. 

TECHNOLOGIE

 

RFID

ČÁROVÝ KÓD