jsme arscom

Stolní tiskárny

Stolní termo a termotransferové tiskárny Zebra rozdělujeme na tiskárny do kanceláří, tiskárny střední třídy určené do obvykle jednosměnných provozů či skladů a tiskárny nejvyšší třídy určené do náročného průmyslového prostředí. Námi dodávané průmyslové tiskárny mohou pracovat i v nepřetržitých provozech s požadavkem zatížení 24×7.

 

Zebra ZT610 a ZT620

Tiskárny řady Zebra ZT600 představují nástupce řady Zebra Xi a přinášejí řadu vylepšení. Jsou určené do nejnáročnějších provozů 24/7. Model ZT610 umožňuje potisk do šířky 104mm, model ZT620 do 168 mm.

Výrobce: ZEBRA

PRODUKTOVÝ LIST- PDF

TECHNICKÝ LIST-PDF

Zebra ZT200,ZT220 a ZT230

Řada tiskáren ZT200 série je zastoupena modely ZT220 a ZT230. Tiskárny jsou charakteristické kompaktním provedením, jednoduchostí obsluhy a bohatou výbavou za velmi příznivých pořizovacích nákladů. Jsou vhodné pro lehký průmysl, administrativu, logistiku nebo retail.

Výrobce: ZEBRA

PRODUKTOVÝ LIST- PDF

TECHNICKÝ LIST-PDF

Zebra GK420

Kompaktní tiskárna moderního designu určená do aplikací s nižším objemem potištěných etiket. Tiskárna GK420 je vhodným řešením do kancelářských aplikací, maloobchodu či zdravotnictví. Tiskárnu je možno dodat ve verzi pro termo a termotransfer tisk s možností připojení do sítě ethernet.

Výrobce: ZEBRA

PRODUKTOVÝ LIST- PDF

TECHNICKÝ LIST-PDF